Építő- Tervező Mérnök

JOBFOX

Érd

Kiemelt fontosságú, izgalmas és különleges építőipari projektek részeként acélszerkezet gyártásával és szerelésével foglalkozó, elismert magyar vállalat csapatába

ÉPÍTŐ- TERVEZŐ MÉRNÖK

munkatársat keresünk, Érdre!

A feladataid lesznek:

  • Megrendelői tervszolgáltatások feldolgozása, tervellenőrzés, gyártmánytervezés, szerkezet optimalizálás
  • Gyártás támogatás, gyártmányterv biztosítás, gyártási folyamat optimalizáció
  • Kapcsolattartás a megrendelők tervezőivel, szakhatóságokkal
  • Kivitelezési projektek műszaki-szakmai támogatása, szerelési tervek biztosítása
  • Árajánlatok készítése során a költségkalkuláció műszaki támogatása
  • Átadási tervdokumentációk összeállítása (gyártás-szerelés)

Amire szükséged lesz:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építész / építőmérnök)
  • Acélszerkezet tervezésben szerzett 5 év releváns tapasztalat
  • BIM modellezés felhasználói szintű ismerete (CAD, TEKLA)
  • Statikai szoftverek felhasználói szintű ismerete (AxisVM)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Nyelvtudás nem feltétele a jelentkezésnek, de...
Te lehetsz az ideális jelölt, ha mindezek mellett elsősorban angol, vagy akár német vagy orosz nyelvtudással rendelkezel minimum társalgási szinten, hogy nemzetközi partnereinkkel és tervezőikkel is gördülékenyen tudj kommunikálni.

Precíz, határozott, eredményorientált gondolkodású munkatársat keresünk, aki jól tud csapatban és önállóan is dolgozni.

Amit kínálunk neked:

  • Izgalmas tervezői munka, különleges magyar és külföldi építőipari projektekben
  • Szakmai tapasztalatodnak, kvalitásodnak megfelelő juttatási csomag egyéni bértárgyalás alapján
  • Projektbónuszok és év végi bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Fiatalos, jó fej csapat :)

Ne halogasd a jelentkezést, mert csak egy munkatársat keresünk erre a különleges munkakörre!

Küldd el most a jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi űrlap kitöltésével, vagy e-mailben a job@jobfox.hu e-mail címünkre, és azonnal felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Érd

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő