CNC-Forgácsoló (3 tengelyes gépen)

Jobfox Ügyfél

Debrecen

30 éve sikeresen működő, fémipari precíziós alkatrészek tervezésével és gyártásával foglalkozó partnerünk bővülő csapatába keresünk

munkatársat.

Feladataid lesznek:

  • Egyedi, kis és közepes sorozatú alkatrészek marási műveleteinek elvégzése 3 tengelyes maró gépeken
  • Beállás (különböző felfogók/befogók felszerelése, indikálása, nullpont felvétel…stb)
  • CNC Program írás
  • Gép és környezete karban/tisztántartása
  • Alkatrészek ellenőrzése különböző mérőeszközökkel
  • Minőségirányítási rendszer által előírt dokumentálás
  • Rugalmas hozzáállás, esetenként egyéb üzemi feladatok ellátása (menetelés, szerelés…stb)
  • ERP rendszer napi szintű használata (bejelentkezés munkákra, dokumentálás…stb)

Amit hozz magaddal:

  • 2-3 év tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás és értelmezés, beleértve a tűréseket is
  • Helytállás önálló és csapatmunkában egyaránt
  • Felelősségteljes hozzáállás és precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Problémamegoldó képesség és ok-okozati összefüggések keresése és megértése
  • Fogékonyság az újításokra

Amit mi biztosítunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Évente egyszer céges hétvége
  • Munkaruha
  • Modern, innovatív, környezet és technológiák
  • Családias hangulat és támogató kollégák
  • Oktatások/képzések
  • Előrelépési lehetőség cégen belül

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: H-P: 06:00-14:15

Ez a te helyed, ha szereted a kihívásokat, szeretnél fejlődni és teszel is érte. Szereted az újításokat és újdonságokat, változatos feladatokat!

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a job@jobfox.hu e-mail címre.

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő

CNC forgácsolás CNC programozás CNC marás