Minőségellenőr

Jobfox Ügyfél

Debrecen

30 éve sikeresen működő, fémipari precíziós alkatrészek tervezésével és gyártásával foglalkozó partnerünk bővülő csapatába keresünk

MINŐSÉGELLENŐR

munkatársat.

Feladataid lesznek:

  • Egyedi, kis és közepes sorozatú alkatrészek minőségellenőrzési feladatinak ellátása
  • Koordináta mérőgép használata, alkatrész felfogatása, programírás, mérés kiértékelése és dokumentálása
  • Alkatrészek mérése/ellenőrzése kézi mérőeszközökkel (tolómérő, mikró, felületi érdesség mérő, idomszerek…stb)
  • Termelésnek visszajelzést adni az eredményekről
  • Beérkező idegenárú ellenőrzése és dokumentálása
  • Gép és környezete karban/tisztántartása
  • Minőségirányítási rendszer által előírt dokumentálás
  • ERP rendszer napi szintű használata (bejelentkezés munkákra, dokumentálás…stb)

Amit hozz magaddal:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség (mérnök végzettség előny)
  • 1-3 év tapasztalat (főleg egyedi gyártásban)
  • műszaki rajz olvasás, jelölések ismerete, ISO GPS/GD&T előírások ismerete
  • ISO9001:2015 dokumentációs rendszer követelmények ismerete
  • Kézi mérőeszközök ismerete és használatuk (tolómérő, kengyeles és furat mikrók, mélységmérők, intók…stb)
  • Helytállás önálló és csapatmunkában egyaránt
  • Felelősségteljes hozzáállás és precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Problémamegoldó képesség
  • Fogékonyság az újításokra
  • (PC-DMIS szoftver ismeret előny!)

Amit mi biztosítunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Évente egyszer céges hétvége
  • Munkaruha
  • Modern, innovatív, környezet és technológiák
  • Családias hangulat és támogató kollégák
  • Oktatások/képzések
  • Előrelépési lehetőség cégen belül

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: H-P: 06:00-14:15

Ez a te helyed, ha szereted a kihívásokat, szeretnél fejlődni és teszel is érte. Szereted az újításokat és újdonságokat, változatos feladatokat!

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a job@jobfox.hu e-mail címre.

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő

minőségellenőr minőségbiztosítássi mérnök minőségügyi mérnök