Minőségbiztosítási Mérnök

JOBFOX

Nyírbátor

Minőségügyi területen keresel karrierlehetőséget?

Csatlakozz partnerünk légiközlekedési szakértői csapatához a jövő tervezésében!

Vegyél részt a legmodernebb repüléstechnikai rendszerek fejlesztésében és megvalósításában!

Nyírbátori munkavégzéssel

munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek:

  • A gyártási terület minőségügyi felügyelete, a minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • A gyártott termékek minőségi teljesítményének figyelemmel kísérése, az eredményeinek kivizsgálása és akciók bevezetése, koordinálása
  • Vevői reklamációk, eltérések kezelése, helyesbítő és megelőző intézkedések csapatban történő kidolgozása, nyomon követése és a bevezetés irányítása
  • Belső auditok végrehajtása, külső auditok támogatása
  • Heti, havi riportok összeállítása, a fejlődéshez szükséges tréningek megtartása

Amire szükséged lesz:

  • Minőségügyi vagy műszaki területen végzett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • Legalább 3 év minőségbiztosítási tapasztalat (Automotive Core Tools ismeret előny)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minőségügyi problémamegoldó és -elemző módszerek ismerete (8D, Pareto, 5Why, Ishikawa)
  • Proaktív, határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Egyéni bértárgyalás tapasztalatod és kvalitásaid alapján (partnerünkben a mérnöki munkakörökben akár bruttó 800.000 Ft is elérhető)!
  • Cafeteria (30.000 Ft / hó)
  • Hűségbónusz (már az 1. évben is!)
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, rugalmas munkaidő (törzsidő 9:00 - 15:00)
  • Tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok
  • Telekomos dolgozói kedvezmény csomag
  • Karrierlehetőség egy izgalmas, innovatív iparágban

Csatlakozz partnerünk csapatához és élvezd a támogatói légkört az első naptól fogva egy felelősségteljes, izgalmas munkakörben!

Küldd el fényképes önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Nyírbátor

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő