Beszerzési Ügyintéző (Purchase Dispatcher)

JOBFOX

Debrecen

Érdekel a beszerzés, esetleg van is benne már tapasztalatod?

Jól beszélsz németül és angolul?

 Egy családi kézben lévő nagyvállalat DEBRECENI irodájába

BESZERZÉSI ÜGYINTÉZŐ
(PURCHASE DISPATCHER)

munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek:

  • Szükséges alkatrészek és anyagok beszerzése, problémamentes anyagellátás
  • A szállítások és anyagátvételek koordinálása, figyelemmel kísérése, szállítási határidők nyomon követése, reklamációk kezelése
  • Megrendelések feldolgozása, rendelési mennyiségek optimalizálása
  • Partneradatok karbantartása SAP rendszerben

Amire szükséged lesz:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és releváns tapasztalat
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói ismeretek

Előny, de nem feltétel:

  • SAP felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • Komplex juttatási csomag fix bérrel és béren kívüli juttatásokkal!
  • Cafeteria (30.000 Ft / hó)
  • Hűségbónusz (már az 1. évben is!)
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, rugalmas munkaidő (törzsidő 9:00 - 15:00)
  • Tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok
  • A kollégák kikapcsolódását / regenerálódását támogató lehetőségek (színház és kézilabda jegyek, illetve fitness bérletek sorsolása a kollégák között minden hónapban)
  • Telekomos dolgozói kedvezmény csomag
  • Karrierlehetőség egy izgalmas, innovatív iparágban

Csatlakozz partnerünk fiatalos, folyamatosan bővülő csapatához egy izgalmas munkakörben!

JOBFOX

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő