Szerviztechnikus (Pécs, Miskolc)

JOBFOX

Pécs, Miskolc

A világ egyik legnagyobb autómosó gyártó cégének magyarországi leányvállalatához

VILLAMOSSÁGI területen szerzett végzettséggel és tapasztalattal rendelkező

SZERVIZTECHNIKUS

munkatársat keresünk Pécsre és Miskolcra.

Partnerünk fő tevékenysége csúcsminőségű spanyol autómosó berendezések, víz visszaforgatók forgalmazása, telepítése, szervizelése és tisztító illetve autóápoló vegyszerekkel történő ellátása.

A feladataid lesznek:

- Területhez tartozó gépi és kézi autómosó berendezések javítása (mechanikai és elektronikai problémák megoldása) napi bejelentések alapján,
- Berendezések szervizelése és karbantartása,
- A munkakörrel járó adminisztráció elvégzése, munkalapok kitöltése,
- Kommunikáció, kapcsolattartás partnereinkkel.

Amire szükséged lesz, ha csatlakoznál csapatukhoz:

- Villamossági végzettség és tapasztalat
- Tapasztalat szervizelésben,
- B kategóriás jogosítvány (járművezetési tapasztalattal),
- Önálló-, felelős munkavégzés,
- Tervezz velünk hosszútávra: a berendezések megismerése, szerelésének megtanulása több hónapos folyamat, melynek során mentort biztosítunk.

Előny:
- Vízszerelői és lakatos tapasztalat,
- Tapasztalat műszaki kivitelezés területén,
- Villamos rajzok, műszaki dokumentációk értelmezése,
- Analitikus gondolkodásmód.

Amit nyújtunk:

- Egyedi bértárgyalás, tapasztalatodnak megfelelő juttatási csomaggal
- Munkavégzéshez céges autó, telefon biztosítása,
- Szakmai mentorálás, betanítás, támogatás,
- Hosszú távú munkalehetőség,
- Fiatalos, családias környezet, jó támogató csapat!

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Pécs Miskolc

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő