Kereskedelmi Ügyintéző (Purchase Dispatcher)

JOBFOX

Debrecen

Van tapasztalatod megrendelés kezelésében vagy beszerzési feladatokban?

Jól beszélsz németül és angolul?

 Egy családi kézben lévő nagyvállalat DEBRECENI irodájába

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ
(PURCHASE DISPATCHER)

munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek:

  • Szükséges alkatrészek és anyagok beszerzése, problémamentes anyagellátás
  • A szállítások és anyagátvételek koordinálása, figyelemmel kísérése, szállítási határidők nyomon követése, reklamációk kezelése
  • Megrendelések feldolgozása, rendelési mennyiségek optimalizálása
  • Partneradatok karbantartása SAP rendszerben

Amire szükséged lesz:

  • Megrendelés kezelésben, vagy alapanyag beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói ismeretek

Előny, de nem feltétel:

  • SAP felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • Komplex juttatási csomag fix bérrel és béren kívüli juttatásokkal!
  • Cafeteria (30.000 Ft / hó)
  • Hűségbónusz (már az 1. évben is!)
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, rugalmas munkaidő (törzsidő 9:00 - 15:00)
  • Tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok
  • A kollégák kikapcsolódását / regenerálódását támogató lehetőségek (színház és kézilabda jegyek, illetve fitness bérletek sorsolása a kollégák között minden hónapban)
  • Telekomos dolgozói kedvezmény csomag
  • Karrierlehetőség egy izgalmas, innovatív iparágban

Csatlakozz partnerünk fiatalos, folyamatosan bővülő csapatához egy izgalmas munkakörben!

JOBFOX

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Német - Tárgyalási

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő