Gyártáselőkészítési Csoportvezető

JOBFOX

Nyírbátor

Termelési csoportvezetői karrierlehetőség!

Egy igazán különleges és izgalmas gyártási területen, nemzetközi környezetben!

Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő repülőgépalkatrész gyára és légiközlekedési beszállítója repüléstechnikai rendszerek, utastér elemek és utastér világítás, kabin felszerelés és repülőgépek integrált berendezéseinek gyártásával foglalkozik.

Dinamikusan növekvő nyírbátori termelő üzemükbe

munkatársakat keresünk.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok:

• Gyártáselőkészítő mérnök csoport napi munkájának irányítása
• Üzemi gyártási folyamatok, eszközök, eljárások tervezésének, ill. felülvizsgálatának ütemezése
• Gyártási kapacitások, erőforrások tervezése, ellenőrzése, felügyelete
• Termelési folyamatok, eljárások optimalizálásának koordinálása
• Termeléssel kapcsolatos költségek elemzése

Amire szükség van a pozíció betöltéséhez:

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Tárgyalóképes angol VAGY német nyelvtudás
• Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
• CAD programok ismerete
• MS Excel magabiztos használata
• Nagyfokú önállóság, határozottság

Előny:

• Csoportvezetői tapasztalat (termelő vállalatnál)
•  SAP R3 ismerete

Amit partnerünk ajánl:

• Vezetői juttatási csomag (egyedi bértárgyalással, tapasztalat alapján)
• Teljesítmény bónusz és hűségbónusz
• Cafeteria (30.000 Ft / hó)
• Utazási költségtérítés (30Ft/km)

Csatlakozz partnerünk folyamatosan bővülő mérnöki csapatához egy izgalmas csoportvezetői munkakörben!

Jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, vagy küldd el önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Nyírbátor

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol - Tárgyalási

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő