Könyvelő

JOBFOX Ügyfél

Budapest, V. kerület

Közel 20 éve sikeresen működő belvárosi könyvelőirodába keressük bővülő csapatunk új tagját

KÖNYVELŐ

pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • Bevallások elkészítése NAV, önkormányzat felé
  • KSH jelentések és beszámolók készítése
  • Adatrögzítő kollégák munkájának ellenőrzése
  • Részvétel könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Jogszabályváltozások követése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség és megkezdett mérlegképes könyvelői tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Legalább 3 év könyvelési tapasztalat
  • Hatékony, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Könyvelőirodai gyakorlat
  • Angol nyelv ismerete
  • Excel magas szintű ismerete
  • Forrás SQL program ismerete

Amit biztosítunk:

  • Modern eszközök és programok, hogy hatékonyan végezhesd a munkád
  • Támogató, családias környezet
  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Sokoldalú, izgalmas feladatok

Munkavégzés rendje: teljes munkaidő, 08:00-16:30

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Várjuk jelentkezésed önéletrajzzal a job@jobfox.hu címre.
Kérjük jelezd, hogy a KÖNYVELŐ pozícióra jelentkezel!

Budapest V. kerület

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő
  • min. 5 év tapsztalat

könyvelés adótanácsadás Forrás SQL könyvelőiroda