Pártfogó Toborzó

SOS Gyermekfalvak

Pécs, Zalaegerszeg, Miskolc, Debrecen

Légy az SOS Gyermekfalvak pártfogó toborzója!

Nálunk a munkáddal azt segíted, hogy a családjukat nélkülözni kényszerülő gyerekek egy szeretetteljes környezetben nőjenek fel. Az SOS Gyermekfalvaknál ugyanis biztonságot, jövőképet és szerető otthont adunk a hozzánk bekerülő, állami gondozott gyerekeknek.

Pártfogó toborzóként a legfőbb feladataid:

  • Járókelők megszólítása külső helyszíneken, forgalmasabb csomópontokon, vagy plázákban
  • Beszélgetés kezdeményezése az SOS Gyermekfalvak munkájáról
  • Támogatói nyomtatványok kitöltése és kezelése

Elvárásaink magunkkal és munkatársainkkal kapcsolatban:

  • Alkalmasság az önálló és csoportos munkavégzésre
  • Meggyőző beszédkészség
  • Nyitottság, udvarias viselkedés
  • Jó kiállás

Amit kaphatsz tőlünk:

  • Rugalmas, órarendhez is könnyen igazodó munkavégzés
  • Órabér vagy kimagasló eredmények esetén teljesítményalapú bérezés
  • Támogató légkör, rendszeres csapatépítő programok
  • Továbbképzési és előrelépési lehetőségek

Jelentkezőket az alábbi városokba keresünk: Pécs, Zalaegerszeg, Miskolc, Debrecen

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi űrlap kitöltésével, vagy e-mailben job@jobfox.hu címünkre!

Pécs Zalaegerszeg Miskolc Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő