Pártfogó Toborzó

SOS Gyermekfalvak

Budapest, Debrecen, Kaposvár, Siófok, Szeged, Szombathely, Pécs és Zalaegerszeg

A világ legjobb munkája a Tiéd lehet! :)

Miért?

- Mert rugalmas munkaidőben Te mondod meg, mikor és mennyit szeretnél dolgozni!
- Mert fix, Nettó 1700 Ft órabért biztosítunk.
- Mert egy világszerte ismert alapítvány csapatában, egy igazán jó ügyért dolgozhatsz!

Légy az SOS Gyermekfalvak pártfogó toborzója!

Nálunk a munkáddal azt segíted, hogy a családjukat nélkülözni kényszerülő gyerekek egy szeretetteljes környezetben nőjenek fel. Az SOS Gyermekfalvaknál ugyanis biztonságot, jövőképet és szerető otthont adunk a hozzánk bekerülő, állami gondozott gyerekeknek.

Pártfogó toborzóként a legfőbb feladataid:

  • Járókelők megszólítása külső helyszíneken, forgalmasabb tereken, vagy bevásárlóközpontokban
  • Beszélgetés kezdeményezése az SOS Gyermekfalvak munkájáról
  • Támogatói nyomtatványok kitöltése és kezelése

Légy nyitott és udvarias, jó kiállású és meggyőzően kommunikáló, és nálunk megtalálod a neked való legjobb lehetőséget!

Amit kaphatsz tőlünk:

  • Rendkívül rugalmas, órarendhez vagy más munkához igazítható, rész- vagy teljes munkaidős munkavégzés, akár hétről-hétre változtatható beosztással
  • Nettó 1700 Ft órabér (vagy kimagasló eredmények esetén teljesítményalapú bérezés)
  • Támogató légkör, rendszeres csapatépítő programok
  • Továbbképzési és előrelépési lehetőségek

Jelentkezőket az alábbi városokba keresünk:

Várjuk jelentkezésed az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

Budapest Debrecen Kaposvár Siófok Szeged Szombathely Pécs és Zalaegerszeg

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő