Projektkoordinátor helyettes

JOBFOX

Érd

Szeretnél egy izgalmas, innovatív terület projektjein dolgozni?

Kiemelt fontosságú építőipari projektek részeként acélszerkezet gyártásával és szerelésével foglalkozó, elismert magyar vállalat csapatába

PROJEKTKOORDINÁTOR HELYETTES

munkatársat keresünk, érdi irodájukba!

A feladataid lesznek:

  • A Projektkoordinátor munkájának támogatása ajánlatok készítésével, kiadásával, szerződések előkészítésével, adminisztratív feladatokkal
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel és gyártókkal
  • Projektek költséghatékonyságának, gyorsaságának és pontosságának elemzése és fejlesztése
  • Folyamatok ellenőrzése, végig kísérése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Elemzői, eredményorientált szemlélettel rendelkezel
  • Van műszaki affinitásod, és szívesen elsajátítanád a termékek műszaki hátterét
  • Jó kommunikációs készséged van
  • MS Office programokat haladó szinten kezeled
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel (így könnyebben tudsz bejárni érdi irodánkba)

Precíz, kreatív problémamegoldó munkatársat keresünk, aki jól tud csapatban és önállóan is dolgozni!

Előny, ha:

  • Műszaki végzettséged van
  • Angol, német vagy orosz nyelvtudásod van

Amit kínálunk neked:

  • Egy izgalmas, különleges munka folyamatosan fejlődő, innovatív területen
  • 13. havi fizetés és projektbónuszok
  • Bejárás támogatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, jó fej csapat :)

Ne halogasd a jelentkezést, mert csak egy munkatársat keresünk erre a különleges munkakörre!

Küldd el most a jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi űrlap kitöltésével, vagy e-mailben a job@jobfox.hu e-mail címünkre!

JOBFOX

Érd

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő