Értékesítő (Budapest X. kerület)

JOBFOX

Budapest X. kerület

A világ egyik legnagyobb autómosó gyártó cégének magyarországi képviselőjéhez, az Istobal csúcsminőségű spanyol berendezést kizárólagosan forgalmazó, dinamikusan fejlődő és bővülő partnerünkhöz,

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keresünk
Budapest X. kerületi központtal
országosan előforduló partnerek kezelésére.

A feladataid lesznek:

  • Gépi és kézi autómosó berendezések, továbbá az autóápoláshoz kapcsolódó termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés meglévő ügyfelekkel és potenciális új ügyfelek és projektek felkutatása
  • Partnerek személyes látogatása
  • Árajánlatok készítése, elküldése, nyomon követése
  • Ártárgyalásokon, illetve az elnyert beruházások telepítési helyszínén történő aktív részvétel
  • Marketing ötletek kidolgozása, a vállalati social media platformokra tartalmak gyártása
  • Helyzetértékelések és riportok készítése, részvétel teljesítményértékelő megbeszéléseken
  • Konkurencia figyelése, az autómosó piac folyamatos monitorozása, illetve a piaci lehetőségek elnyerésére stratégia kidolgozása

Amire szükséged lesz, ha csatlakoznál csapatukhoz:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Proaktív szemléletmód, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldóképesség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség, műszaki területen szerzett képesítés
  • Tapasztalat értékesítésben műszaki vagy hasonló területen
  • SAP ismeret
  • Gazdasági ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Tapasztalatodnak megfelelő, motiváló bér
  • Teljesítményfüggő bónusz
  • Céges gépjármű és mobiltelefon
  • Részvétel egy nemzetközi háttérrel rendelkező stabil vállalat hosszútávú projektjeiben
  • Lehetőség nyelvi tréningekre történő bekapcsolódásra
  • Lehetőség további képzésekre, folyamatos fejlődésre

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol - Társalgási

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő