Értékesítési Asszisztens (Budapest X. kerület)

JOBFOX

Budapest X. kerület

A világ egyik legnagyobb autómosó gyártó cégének magyarországi képviselőjéhez, az Istobal csúcsminőségű spanyol berendezést kizárólagosan forgalmazó, dinamikusan fejlődő és bővülő partnerünkhöz,

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

munkatársat keresünk
Budapest X. kerületi irodájába.

A feladataid lesznek:

  • Gépi és kézi autómosó berendezések, továbbá az autóápoláshoz kapcsolódó termékek értékesítésének támogatása
  • Potenciális ügyfelek és projektek felkutatása
  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés a vállalat meglévő és új ügyfeleivel
  • Árajánlatok készítése, elküldése, nyomon követése
  • Marketing ötletek kidolgozása, a vállalati social media platformokra tartalmak gyártása
  • Helyzetértékelések és riportok készítése, teljesítményértékelő megbeszéléseken részvétel
  • Konkurencia figyelése, az autómosó piac folyamatos monitorozása, illetve a piaci lehetőségek elnyerésére stratégia kidolgozása
  • Alkalmanként ügyfelek személyes látogatása

Amire szükséged lesz, ha csatlakoznál csapatukhoz:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Proaktív szemléletmód, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldóképesség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség

Előny:

  • Műszaki területen szerzett képesítés további előnyt jelent
  • Tapasztalat műszaki értékesítési területen
  • Hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Tapasztalatodnak megfelelő, motiváló juttatási csomag
  • Munkába járási támogatás
  • Nemzetközi háttérrel rendelkező stabil vállalati környezet
  • Mobiltelefonhasználat
  • Lehetőség nyelvi tréningekre történő bekapcsolódásra
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol - Társalgási

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő