Termékmenedzser

Jobfox Ügyfél

Törökbálint

Ügyfelünk, a több, mint 25 éve alakult magyar vállalat a hazai papír-írószer kiskereskedelem meghatározó szereplője.

Családias, kellemes hangulatú törökbálinti irodájába keressük a kereskedelmi és beszerzési csapat új tagját

pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • Újonnan bevezetett márka / termékcsoport gondozása és képviselete
  • Kapcsolatok kialakítása és fenntartása meglévő ügyfelekkel / partnerekkel és viszonteladókkal
  • A meglévő mellett további értékesítési, üzleti lehetőségek feltárása, az értékesítési célok megvalósítása
  • Üzleti tárgyalások vezetése
  • Kereskedelmi kapcsolatrendszer kezelése, partner boltok látogatása Budapesten és vonzáskörzetében
  • A márka teljes marketing és kommunikációs folyamatainak képviselete
  • A brand fejlesztése, attraktív megjelenítése a partnereknél
  • Dokumentációk és riportok készítése
  • Ügyfélelégedettség biztosítása, utógondozás, ügyfélkapcsolatok erősítése
  • Együttműködés a beszerzéssel és az ügyvezetéssel a termékportfólió fejlesztése érdekében

Amit hozz magaddal:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Kezdeményező szemléletű ügyfélkezelés
  • Dinamikus, vevőorientált fellépés
  • Ambiciózus személyiség, csapatmunkára való készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol társalgási szintű használata

Előnyt jelent:

  • Papír-írószer, irodaszer áruismeret
  • Visual merchandiser tapasztalat

Amire számíthatsz:

  • Fix + teljesítmény alapú, kiemelt bérezés
  • Céges autó használata
  • 37.500 Ft cafetéria/hó
  • Jó hangulatú, támogató és együttműködő csapat
  • Kényelmes, családbarát iroda
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil, fejlődő, vállalati háttér
  • Évi 2 külföldi utazási lehetőség exkluzív márkabemutatóra

Küldd el fényképes önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

Törökbálint

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol - Társalgási

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő