Technical Author

JOBFOX

Debrecen

Otthon vagy a műszaki rajzokban?

Jól beszélsz angolul?

Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő repülőgépalkatrész gyára és légiközlekedési beszállítója repüléstechnikai rendszerek, utastér elemek és utastér világítás, kabin felszerelés és repülőgépek integrált berendezéseinek gyártásával foglalkozik.

Debreceni Mérnök- és Szolgáltató Központjukba

(Műszaki Rajz- és Dokumentáció Szakértő)

munkatársakat keresünk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! :)

Feladataid lesznek:

  • A műszaki rajzok és dokumentációk (CMM) kezelése, teljességének és pontosságának ellenőrzése
  • Külső vállalkozók műszaki dokumentumainak ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a német műszaki publikációs csoporttal
  • Kapcsolattartás a terméktámogatási mérnökökkel, külső szervizpartnerekkel és szükség esetén az ügyfelekkel

Amire szükséged lesz:

  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office programok magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Korrekt juttatási csomag fix bérrel és béren kívüli juttatásokkal!
  • Cafeteria (30.000 Ft / hó)
  • Hűségbónusz (már az 1. évben is!)
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, rugalmas munkaidő (törzsidő 9:00 - 15:00)
  • Tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok
  • Stresszmentes munkahelyi légkör
    Chill room (ping pong asztal, darts, csocsó)
  • A kollégák kikapcsolódását / regenerálódását támogató lehetőségek (színház és kézilabda jegyek, illetve fitness bérletek sorsolása a kollégák között minden hónapban)
  • Telekomos dolgozói kedvezmény csomag
  • Karrierlehetőség egy izgalmas, innovatív iparágban

Csatlakozz partnerünk fiatalos, folyamatosan bővülő csapatához egy izgalmas munkakörben!

Küldd el fényképes önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő