Logisztikai Asszisztens

JOBFOX

Budapest IV. kerület

Szeretnél egy kiváló presztizsű, magyar tulajdonú cég bővülő, fiatal értékesítő csapatának tagja lenni?

Azonosítástechnikai eszközöket és megoldásokat szállító, stabil hazai és nemzetközi partnerkörrel rendelkező, magyar tulajdonú partnerünk számára

Azonosítástechnikai eszközöket és megoldásokat leginkább ipari és logisztikai területre szállító, stabil hazai és nemzetközi partnerkörrel rendelkező, magyar tulajdonú partnerünk számára

Logisztikai asszisztenst

keresünk.

Főbb feladatok:

  • a cég áruforgalmi feladatainak teljes körű ellátása SAP rendszerben
  • webshop megrendelések kezelése
  • partnerek rendszereibe adatbevitel (számla, szállítási információk, visszaigazolások)
  • ügyfelek személyes kiszolgálása előre elkészített rendelések alapján
  • szerviz adminisztráció: szervizbe érkező eszközök felvétele, ajánlatadás és visszaigazolás kiküldés, nyomon követés a visszaadásig
  • telefonhívások, bejövő e-mailek fogadása
  • pénztárkezelés
  • belföldi csomagszállítások szervezése
  • bejövő-kimenő posta intézése

 Ideális jelöltünk:

  • középfokú végzettségű
  • hasonló feladatkörben (áruforgalom, ügyfélszolgálat, titkárság) szerzett ~ 2-3 év tapasztalattal rendelkezik
  • határozott, precíz, jó koncentrációs és problémamegoldó képességű
  • napi szinten és rutinszerűen használja a Microsoft Office-t
  • angolul legalább társalgási szinten kommunikál írásban és szóban
  • SAP rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

  • állandó, bejelentett munkahely
  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • barátságos, támogató csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi űrlap kitöltésével, vagy közvetlenül a job@jobfox.hu email címre, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol -

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő