Pénzügyi Csoportvezető

JOBFOX

Nyírbátor vagy Debrecen

Vezetői karrierlehetőség, részben otthoni munkavégzési lehetőséggel!

Csatlakozz légiközlekedési szakértő partnerünk pénzügyi csapatához!

munkatársat keresünk partnerünk
NYÍRBÁTORI irodájába.

Az állás igény esetén részben (heti 2-3 nap) a debreceni irodából, vagy HOME OFFICE munkavégzéssel is betölthető!

Feladataid lesznek:

  • Könyvelési csoport munkájának koordinálása
  • Havi, negyedéves és éves zárás riportolása a vállalatcsoport többi vállalata felé
  • A könyvelési csoport által felkönyvelt tételek rendszeres ellenőrzése
  • Beszámolók összeállítása, leltározás
  • Kapcsolattartás az anyavállalat pénzügy, számvitel csoportjával

Amire szükséged lesz:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (min. Bsc)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő szakképesítés
  • Gyártó, termelő cégnél vagy könyvelőirodánál szerzett tapasztalat
  • Min. 3-5 éves gyakorlat, kisebb (akár 2-3 fős) csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office és SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatodnak megfelelő, komplex juttatási csomag fix bérrel és béren kívüli juttatásokkal!
  • Cafeteria (30.000 Ft / hó)
  • Hűségbónusz (már az 1. évben is!)
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Home Office lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Telekomos dolgozói kedvezmény csomag
  • Karrier egy izgalmas, innovatív iparágban

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor
    (Az állás részben home office, vagy debreceni irodában történő munkavégzéssel is betölthető!)

Csatlakozz partnerünk csapatához és élvezd a támogatói légkört az első naptól fogva egy felelősségteljes, izgalmas munkakörben!

Küldd el fényképes önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol - Tárgyalási

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Vezetői pozíció