Műszaki Tervező

JOBFOX

Debrecen

Egyedi kivitelezésű világító berendezéseket, reklámtáblákat gyártó, fejlődő partnerünk a régió egyik vezető szereplője.

Legfőbb termékeik közé tartoznak: világító táblák, élvilágító reklámtáblák, totem oszlopok, kül- és beltéri üzlet dekorációk, lézeres betűkivágás és habbetű

Dinamikusan bővülő, fejlődő csapatukba most

Műszaki tervező

munkatársat keresünk!

Mérnöki végzettség előny, de nem feltétel!

Lehetsz pályakezdő is, aki kellő nyitottsággal és ambícióval áll a kihívásokhoz!

Feladatok: lemezalkatrészek megmunkálásának megtervezése és küldése alvállalkozók felé, műszaki tervek (elő)készítése világító berendezésekről (például: reklámtábla, totemoszlop, világító dobozbetűk stb).

Elvárások:

  • Corel Draw, Solid Edge használata
  • műszaki tervek készítése
  • alvállalkozókkal kapcsolattartás
  • önálló munkavégzés
  • alapanyagismeret
  • fokozott szakmai érdeklődés új technológiák iránt

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • támogató csapat
  • családias legkör
  • céges rendezvényeken való részvételi lehetőség
  • változatos munkavégzés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • betanítás a reklámgyártás specifikusságaiba

Előny:

  • hasonló területen, szerzett tapasztalat
  • mérnöki végzettség

Munkavégzés helye: Debrecen

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel e-mailben a job@jobfox.hu címre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő