Könyvelőirodai Adminisztrátor (Mohács)

JOBFOX

Mohács

Érdekel a könyvelés?

Szívesen szereznél tapasztalatot a szakmában?

Gyere könyvelőirodánkba, gyakorlott könyvelőink támogató csapatába

KÖNYVELŐIRODAI ADMINISZTRÁTORNAK

és megtanítunk mindenre!

Feladataid lesznek:

  • Számlák, bizonylatok rögzítése és előkészítése könyvelésre
  • Adminisztratív feladatok
  • Könyvelő támogatása a megadott iránymutatások szerint

Téged keresünk:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel (gazdasági vagy pénzügyi területen)
  • Könyvelőirodai tapasztalatod van vagy megkezdett mérlegképes könyvelői képzésed
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (Word, Excel, Outlook)
  • Hatékonyan, precízen végzed a munkád

Amit biztosítunk:

  • Gyakorlott könyvelő pártfogására számíthatsz
  • Modern eszközök és programok, hogy hatékonyan végezhesd a munkád
  • Támogató, családias környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Sokoldalú, izgalmas feladatok

Munkavégzés rendje: teljes munkaidő, 08:00-16:30

Munkavégzés helye: Mohács

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Mohács

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő