Főépítésvezető

JOBFOX

Miskolc

Partnerünk a régió egyik legjobb presztizsű, magánszemélyek és vállalkozások számára saját tulajdonú ingatlanok eladásával és bérbeadásával foglalkozó vállalata.

Új és meglévő építményekkel kapcsolatos munkálatok vezetésére, koordinálására

FŐÉPÍTÉSVEZETŐ

munkatársat keresünk Miskolcra.

Partnerünk komplex juttatási csomagot kínál a vezetői bér mellett prémiumokkal, béren kívüli juttatásokkal, cafeteriával.

Amire a pozíció betöltéséhez szükség van:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építész-, építőmérnök, gépészmérnök),
  • Kivitelezésben szerzett építésvezetői tapasztalat (leinformálható)
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság

A munkakörrel kapcsolatos feladatok:

  • az építési feladat végrehajtásának, a kivitelezésnek vezetése;
  • új építmények (épületek, egyéb létesítmények) építésének vezetése, koordinálása, ellenőrzése;
  • meglévő építmények bővítésének, átépítésének, fenntartásának tervezése, vezetése, koordinálása, ellenőrzése;
  • egységének képviselete, kapcsolattartás szakhatóságokkal és más szervekkel;
  • marketingstratégia fejlesztése és megvalósítása;
  • építészeti tervrajzok és specifikációk értelmezése;
  • a munkaerő koordinálása, anyagok, üzemek és berendezések beszerzése és szállítása;
  • tárgyalás az épületek tulajdonosaival, az ingatlanfejlesztőkkel és az építkezésben részt vevő alvállalkozókkal, hogy a projektek időben és a költségvetésen belül készüljenek el;
  • ajánlatok és pályázatok elkészítése;
  • az építésügyi előírások, valamint a teljesítményre, minőségre, költségekre és biztonságra vonatkozó szabványok betartása és betartatása;
  • tervek beadása a helyi hatóságoknak;
  • költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása;
  • az egység működéséhez a személyi és tárgyi feltételek biztosítása.
  • kooperációkon való részvétel, beszámoló készítése.

Munkavégzés helye: Miskolc

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük Önnel a kapcsolatot!

JOBFOX

Miskolc

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő