Gazdasági Ügyintéző

JOBFOX

Budapest XIX. kerület

Több mint négy évtizede prémium országúti segítségnyújtás szolgáltatást biztosító, új „assistance” megoldásokat fejlesztő partnerünk csapatába keresünk

munkatársat.

Olyan munkatársat keresünk, aki határozott, intelligens személyiség, jó csapatjátékos, de rendkívül önálló is munkavégzésében. Proaktív, agilis és nyitott az új dolgok megtanulására, elsajátítására.

Feladataid lesznek:

  • Számlák kiállítása, ellenőrzése, iktatása és határidőre történő kifizetésének ellenőrzése
  • Meglévő ügyfelekkel és alvállalkozókkal kapcsolattartás (esetenként angol partnerekkel)
  • Bejövő posta rendszerezése, továbbítása a kijelölt részlegre
  • Kimutatások készítése
  • Az iroda működéséhez szükséges eszközök beszerzése

Amire szükséged lesz:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok, elsősorban EXCEL haladó ismerete és használata.
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés, jó időbeosztás, motiváltság, tanulékonyság

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Pénzügyi, számlázással kapcsolatos területen szerzett tapasztalat
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség heti 40 órás fix munkaidővel
  • versenyképes bér
  • irodai mellett részben home office munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, barátságos légkör, támogató csapat

Helyszín: Budapest XIX. kerület

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel e-mailben a job@jobfox.hu címre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő