Vevőszolgálati munkatárs

JOBFOX

Budapest XXI. kerület

Partnerünk egy népszerű magyar játék webáruház, az ORSZÁG BOLTJA fődíj és az ÉV INTERNETES KERESKEDŐJE cím többszörös nyertese!

Mottójuk: Rengeteg boldog gyerek és sokszázezer elégedett szülő.

A pandémiás helyzet ellenére is dinamikus növekedésben vannak, így a folyamatosan bővülő csapatukba

Román-magyar nyelvű
VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT

keresünk.

Ha jól kommunikálsz szóban és írásban románul és magyarul is, szeretsz jó csapatban dolgozni, akkor ITT A HELYED!

Feladatok:

  • Beérkező telefonok fogadása, kimenő hívások indítása, beérkező levelek megválaszolása román és magyar nyelven
  • Webshop megrendelések kezelése
  • Garanciális ügyintézés
  • Számlázással kapcsolatos adminisztráció
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógép kezelői ismeretek (Excel, Word, Internet böngészők)
  • Román (felsőfokú) és magyar nyelvtudás szóban és írásban.

Előny ha van:

  • 1-3 év ügyfélszolgálati, vevőszolgálati vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes alapfizetés és mozgóbér
  • Kulturált munkakörülmények
  • Ingyenes parkolás

Munkavégzés helye:

A XXI. kerületben lévő Budapest Szabadkikötő Logisztikai és Ipari Park területén található Vevőszolgálati iroda

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod és fizetési igényed e-mailben a job@jobfox.hu e-mail címre, vagy az alábbi űrlapunk kitöltésével és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő