Irodavezető

JOBFOX Ügyfél

Budapest, XIII. ker.

Minőségellenőrző gépek forgalmazásában és a kapcsolódó professzionális szervizszolgáltatás területén tevékenykedő, stabil hátterű magyarországi vállalat back office csapatába keres új kollégát.

Irodavezető

Feladataid lesznek:

  • napi működési feladatok biztosítása (irodamenedzsment, beszerzés, iratkezelés)
  • megrendelések feldolgozása és követése
  • koordinációs és szervezői feladatok
  • ajánlatok ellenőrzése, sales folyamat támogatása
  • ügyfelektől és kollégáktól érkező információk naprakészen tartása
  • kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel
  • adatszolgáltatás külső partnerek és hivatalok felé, kimutatások készítése, vezetése
  • számlázás, bejövő számlák rendszerezése, könyvelőnek átadása, visszavételezése
  • információs rendszerek karbantartása, fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • ügyfélfogadás, ügyfel reprezentációs feladatok ellátása

Amit kérünk:

  • aktív angol nyelvtudás (középfokú szint)
  • legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó szervezőkészség, talpraesettség
  • megoldásorientált, precíz munkavégzés
  • magas szintű irodai IT ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • középfokú pénzügyi, kereskedelmi, vagy logisztikai végzettség
  • felsőfokú pénzügyi, kereskedelmi végzettség
  • műszaki területen vagy eszközök értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot+cafetériát
  • a jó teljesítmény díjazását, nyereségrészesedést az alapbéren felül
  • nemzetközi projektekben való részvétel
  • stabil, kiszámítható vállalati hátteret
  • motiváló, segítőkész kollégákat
  • sokrétű, színes feladatkört
  • motivált, fiatal, agilis csapatban való munkavégzést
  • emberközpontú közeget, hosszú távú perspektívát
  • modern munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. ker.

Ha felkeltette a lehetőség az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot!

Budapest XIII. ker.

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol - Társalgási

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő