Adatközpont Technikus

JOBFOX Ügyfél

Budapest, VIII. ker.

Infokommunikációs partnerünk egy közel 20 éve működő, 100%-ban magyar tulajdonú, webfejlesztéssel és innovatív szolgáltatásokkal (virtuális desktop, kiterjesztett valóság, zöld adatközpont) foglalkozó cég.

Budapest egyik legjelentősebb, kimagasló technológiai szintet képviselő adatközpontjába

ADATKÖZPONT TECHNIKUS

munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek:

  • Napi operátori munkavégzések koordinálása
  • Adatközpont infrastruktúrájának zavartalan működtetése
  • Géptermi rend ellenőrzése, fenntartása
  • Akár új ügyfelektől, akár meglévő partnerektől érkező infrastruktúra igények kezelése
  • Géptermi berendezések hibaelhárításának támogatása

Amit kérünk tőled:

  • Operációs és hálózati rendszerek alapos ismerete
  • Jártasság adatbázis-kezelő rendszerekben (MySQL, MariaDB, PostgreSQL, MSSQL)
  • Minimum középfokú – ideális esetben IT vagy műszaki – végzettség
  • Nagyfokú önállóság
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Precizitás, pontosság

Előny:

  • Adatközpont üzemeltetési tapasztalat
  • Géptermi infrastruktúra ismeretek
  • Egyetemi/Főiskolai műszaki végzettség
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amitre számíthatsz:

  • Összetartó, segítőkész, jó hangulatú csapat
  • Teljeskörű betanítás, támogatás
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye: VIII. ker.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal e-mailben a job@jobfox.hu e-mail címünkre és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

Budapest VIII. ker.

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő

gépterem szerverek adatbiztonság