Termelésvezető (Szentendre)

JOBFOX

Szentendre

Közműépítési, környezettechnikai és egyedi gyártású betontermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó, közel 100 éves múltra visszatekintő partnerünk csapatába

TERMELÉSVEZETŐ

munkatársat keresünk.

Az új munkatárs feladatai:

  • Irányítja és felügyeli a termeléssel/gyártással kapcsolatos napi operatív feladatokat, középvezetőkkel együttműködve irányítja a fizikai dolgozók munkáját
  • A cégvezetéssel együtt elkészíti a heti/havi gyártási terveket, munkaütemezést, az anyagmegrendeléseket
  • Összehangolja a gyártó részlegek termelési folyamatait, az értékesítés és a logisztikai részleg teendőivel
  • Kezeli az esetlegesen előálló vártalan helyzeteket, üzemviteli problémákat és intézkedik azok megoldásával kapcsolatban
  • Elvégzi a feladatkörébe tartozó adminisztrációs munkákat, elkészíti a napi termelési jelentéseket, kapcsolatot tartva közvetlen felettesével
  • Kiemelten gondot fordít az üzem hatékony működésére az erőforrásokkal való gazdálkodás optimalizálása, és a költséghatékonyság növelése révén
  • Javaslatokat tesz a szükséges beszerzésekre, és beruházásokra, ill. részt vesz azok megtervezésében és megvalósításában

Amire szükség van a pozíció betöltéséhez:

  • 3-5 éves vezetői tapasztalat gyártás területen illetve 20-25 fő fizikai állomány irányításában
  • Minimum középiskolai, vagy technikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny, de nem feltétel:

  • Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Előregyártási területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, vagy építőmérnök)

Amit kínálunk:

  • Termelésvezetői pozíciónak megfelelő bérezés
  • Teljesítményértékelés alapján többletjövedelem biztosítása
  • Utazás/étkezési hozzájárulás
  • Céges mobiltelefon
  • Szakmai tapasztalatszerzés külföldi anyacégeinknél

Munkavégzés helye: Szentendre

Küldd el önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Szentendre

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő