Szervizvezető

JOBFOX

Törökbálint

Partnerünk, a csúcstechnológiás szerszámgépek és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások piacának meghatározó szereplőjeként sikeres és bővülő csapatának élére keres tapasztalt új kollégát

munkakörbe.

Feladataid lesznek:

  • szervizes csapat koordinálása, szakmai irányítása
  • kapcsolattartás hazai és nemzetközi partnereinkkel (ügyfelek, alvállalkozók és 20 országban jelenlévő gépi gyártók)
  • eszközök nyomonkövetése vállalatirányítási rendszer segítségével (Ms Navision alapú, saját fejlesztésű rendszerben)
  • minőségbiztosítási rendszer felügyelése
  • dokumentációk készítése (szervizajánlatok, garanciális idő utáni időszakra vonatkozó szerződések, átadás-átvételi dokumentációk)

Amire szükséged lesz:

  • felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök)
  • erős angol szakmai nyelvtudás (szóban és írásban)
  • szerviz tapasztalat (fontos fémipari gépek szervizelésében szerzett jártasság)
  • gyakorlat csapat vezetésében, emberek koordinálásában

Amire számíthatsz tőlünk:

  • anyagi elismerés
  • céges autó (saját használatra is)
  • szakmai kihívások, tréningek, továbbképzések
  • utazások
  • egy izgalmas munkakör egy inspiratív csapat élén

Munkavégzés helye: Törökbálint

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel e-mailben a job@jobfox.hu címre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Törökbálint

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol -

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő