Szervizes

JOBFOX

Budapest

Több mint 25 éve a magyar autómosási piac meghatározó szereplőjeként működő, dinamikusan fejlődő és bővülő partnerünkhöz,

Szervizes

kollégát keresünk Budapestre és környékére.

A feladataid lesznek:

- Területhez tartozó gépi és kézi autómosó berendezések javítása (mechanikai és elektronikai problémák megoldása), napi bejelentések alapján
- Berendezések szervizelése és karbantartás
- Az elvégzett feladatok pontos dokumentálása munkalapon

Amire szükséged lesz, ha csatlakoznál csapatukhoz:

- Tapasztalat szervizelésben és elektromos rendszerek szerelésében
- Alapfokú villamossági ismeretek
- B kategóriás jogosítvány
- Önálló-, felelős munkavégzés
- Tervezz velünk hosszútávra: a berendezések megismerése, szerelésének megtanulása egy több hónapos folyamat, melynek során mentort biztosítunk.

Előny: villanyszerelői tapasztalat

Amit nyújtunk:

- Versenyképes fizetés
- Céges autó, telefon, tablet.
- Szakmai mentorálás, betanítás, támogatás
- Hosszú távú munkalehetőség
- Fiatalos, családias környezet, jó támogató csapat

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Budapest

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Szakkiskola/Szakmunkás

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő