Részmunkaidős Gazdasági Ügyintéző

JOBFOX

Budapest XIX. kerület

Több mint négy évtizede prémium országúti segítségnyújtás szolgáltatást biztosító, új „assistance” megoldásokat fejlesztő partnerünk csapatába keresünk

munkatársat (4-6 órában).

Olyan munkatársat keresünk, aki határozott, intelligens személyiség, jó csapatjátékos, de rendkívül önálló is munkavégzésében. Proaktív, agilis és nyitott az új dolgok megtanulására, elsajátítására.

Feladataid lesznek:

  • Számlák kiállítása, ellenőrzése, iktatása és határidőre történő kifizetésének ellenőrzése
  • Meglévő ügyfelekkel és alvállalkozókkal kapcsolattartás (esetenként angol partnerekkel)
  • Bejövő posta rendszerezése, továbbítása a kijelölt részlegre
  • Kimutatások készítése
  • Az iroda működéséhez szükséges eszközök beszerzése

Amire szükséged lesz:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok, elsősorban EXCEL haladó ismerete és használata.
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés, jó időbeosztás, motiváltság, tanulékonyság

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Pénzügyi, számlázással kapcsolatos területen szerzett tapasztalat
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bér
  • irodai mellett részben home office munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, barátságos légkör, támogató csapat

Helyszín: Budapest XIX. kerület

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel e-mailben a job@jobfox.hu címre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

  • Munkaidő
  • Részmunkaidő

  • Végzettség
  • Szakkiskola/Szakmunkás

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő