Raktáros (Érd)

JOBFOX

Érd

Több mint 20 éve sikeresen működő, magyar családi tulajdonban lévő partnerünk csapata tovább bővül!

Érdi irodájuk mellett található 1600 m2-es raktárunkba

RAKTÁROS

munkatársat keresünk,
egy műszakos munkarendbe.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Áruátvétel / kiadás
  • Anyagok összekészítése
  • Vevők kiszolgálása
  • Árumozgatás, gázüzemű és dízel üzemű targoncával
  • Raktári rend fenntartása
  • Raktározási program kezelése, adatok rögzítése
  • Leltározás

Amire szükséged lesz:

  • Targoncavezetői képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó fizikum, logikus gondolkodás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Év végi bónusz
  • Teljesen bejelentett bér
  • Egy műszakos munkarend, fix munkaidővel (7:35 – 16:05)
  • Családias hangulat, barátságos közeg, csapatépítő programok
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Érd

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi űrlap kitöltésével, vagy e-mailben a job@jobfox.hu e-mail címünkre, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Érd

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő