Projektfejlesztő

JOBFOX

Érd

Szeretnél egy izgalmas, innovatív terület projektjein dolgozni?

Egy fejlődő, bővülő cég kis csapatának rendkívül fontos pozíciójában, kiemelkedő fizetéssel?

Magyarország egyik legnagyobb napelemes tartószerkezet gyártója számára

PROJEKTFEJLESZTŐ

munkatársat keresünk, érdi irodájába!

A feladataid lesznek:
•   Közreműködés magyarországi naperőmű projektek fejlesztésében, engedélyeztetési eljárásaiban
•    Külföldi projektek kapcsán részvétel angol nyelven történő telefonkonferenciákon
•    Kapcsolattartás a beruházókkal angol nyelven
•    Naprakész információ biztosítása az összes futó projektről
•    Szükség esetén magyarországi hivatalok, önkormányzatok előtti ügyintézés.
•    Elektronikus ügyintézés magabiztos használata (pl: e-papír, e-közmű, ÁNYK)

Te vagy az ideális jelölt, ha:
•    Felsőfokú végzettséged van (közgazdasági / mérnöki / jogi területen)
•    Felsőfokú / magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
•    Jó kommunikációs készséged van és bátran tudsz külföldi partnereinkkel egyeztetni

Előny, ha:
•    B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel (így könnyebben tudsz bejárni érdi irodánkba)
•    Német nyelvtudásod is van

Amit kínálunk neked:
•    Egy izgalmas, különleges munka folyamatosan fejlődő, innovatív területen
•    Valóban kiemelkedő fizetés és éves bónusz
•    Fiatalos, családias irodai környezet
•    Céges mobiltelefon és laptop

Csatlakozz partnerünk érdi csapatához!

Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi űrlap kitöltésével, vagy e-mailben a job@jobfox.hu e-mail címünkre!

JOBFOX

Érd

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol - Tárgyalási

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő