Pénzügyi és Kontrolling Asszisztens

JOBFOX

Debrecen

Jól beszélsz angolul vagy németül és jól kezeled a függvényeket az Excel-ben?

Tudunk egy remek álláslehetőséget:
 Csatlakozz partnerünk légiközlekedési szakértői csapatához a jövő tervezésében!

Debreceni munkavégzéssel

Pénzügyi és Kontrolling

munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek:

  • Pénzügyi és Kontrolling részlegünk általános támogatása
  • Segítségnyújtás a havi zárási folyamatokban, a számlázásban (accounts receivable, accounts payable), valamint a pénzügyi beszámolók, riportok elkészítésében és a költségvetési tervek kialakításában
  • Törzsadatok karbantartása SAP-ban és más eszközökben (pl. Excel, Business Warehouse)
  • Prezentációk előkészítése, adatelemzés és adatellenőrzés

Amire szükséged lesz:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó angol VAGY német kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Haladó MS Office készségek (különösen Excel-ben és függvényekben kell otthon lenned)

Előny, de nem feltétel:

  • SAP ismerete

Küldd el angol (vagy német) nyelvű önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő
  • min. 5 év tapsztalat