Műszaki Értékesítő

JOBFOX

Budapest XIII. kerület

A legnagyobb autógyártóktól és a közepes méretű ipari vállalatoknak szállított minőségellenőrző gépek forgalmazásában és professzionális szervizszolgáltatás területén tevékenykedő, stabil hátterű magyarországi partnerünk csapatába

munkatársat keresünk minőségellenőrző berendezések értékesítésére, meglévő és új ügyfelekkel, piaci referenciákkal, gyártói és helyi támogatással.

Feladataid lesznek:

  • Fémek, műanyagok, bevonatok mechanikai, kémiai jellemzőinek vizsgálatával kapcsolatos minőségellenőrző berendezések értékesítése (Szakítógép, keménységmérő, összetétel elemző)
  • Termékeink iránt érdeklődők magas színvonalú tájékoztatása, termékkínálatunk megismertetése, árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés meglévő és új ügyfeleinkkel, beszállító partnereinkkel
  • Partnerlátogatások kb. heti 2 alkalommal
  • Marketing ötletek generálása
  • Kiállítások, termékbemutatók szervezése, azokon történő aktív részvétel

Téged keresünk, ha:

  • jó kiállású, határozott személyiség vagy és jól kommunikálsz
  • motivál, ha az alapfizetésen felül teljesítményedet is díjazzuk
  • az angol nyelven történő üzleti levelezés, tárgyalás nem okoz gondot,
  • erős műszaki affinitásod van (előny, ha tudod mit csinál egy keménységmérő, mit szakít a szakítógép, mi az hogy XRF)

Lehetsz pályakezdő, erős mechanikai, anyagvizsgálati technológiával kapcsolatos ismeretekkel

Nem baj, ha a nyelvtudásod még fejlesztésre szorul, ha hajlandó vagy fejlődni.

Amit biztosítunk:

  • Alapfizetés és átlag feletti teljesítménybérezés
  • A munkavégzés eszközei szükség szerint (céges autó, notebook, telefon, stb.)
  • Biztos munkahely
  • Fiatalos, jó kedvű, kis létszámú csapat
  • Szakértőt képzünk belőled.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület és Magyarország

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel e-mailben a job@jobfox.hu címre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol -

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő