Mérlegképes Könyvelő (Miskolc)

JOBFOX

Miskolc

Borsod megyei nonprofit alapon működő szolgáltatást biztosító partnerünk számára

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • adóbevallások, adatszolgáltatások, kimutatások készítése
  • aktív részvétel a zárlati feladatokban
  • beszámoló elkészítésében aktív részvétel
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, NAV munkatársaival
  • adófolyószámla egyeztetés
  • KSH statisztikák készítése

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat (legalább 3 év)
  • önálló munkavégzés
  • csapatmunkára, együttműködésre való képesség
  • precizitás, szakmai igényesség, jogszabályi változások folyamatos nyomon követése
  • megfelelő számítástechnikai ismeretek (word, excel, outlook)
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • megbízhatóság, felelősségtudat

Előny:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • azonnali munkakezdés
  • Szinvacomp program ismerete

Munkavégzés helye: Miskolc

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Miskolc

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő