Gépkezelő és Targoncás (Szentendre)

JOBFOX

Szentendre

Közműépítési, környezettechnikai és egyedi gyártású betontermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó, közel 100 éves múltra visszatekintő partnerünk csapatába szakképzett

GÉPKEZELŐ ÉS TARGONCÁS

munkatársat keresünk, 8 órás főállású munkaviszonyba, heti 5 napos, egyműszakos munkarendbe.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok:

  • Betanulási idő után önállóan kezeli, és karbantartói támogatással átállítja, javítja a rábízott félautomata vagy automata gyártó berendezést,
  • Betontermékeket gyártó üzemben targoncával mozgatja a termékeket a csarnokból a rakodótérre, valamint az érkező teherautókat rakodja meg.
  • Gépi gyártású termékek előállítása az anyagellátás felügyeletével, a gép beállítási paraméterei szerint.
  • Munkakezdés előtti ellenőrzés, felkészítés. Műszak végén a gép ill. gyártó eszköz megtisztítása, és gyártás során az elkészült termékek mozgatása.

Elvárások a jelöltekkel kapcsolatban:

  • Targoncavezetői végzettség
  • Önálló munkavégzés a betanulási időszak után

Előny:

  • Darukezelői végzettség
  • Építőipar területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Az építőiparban elvártaknak megfelelő fizetés, munkatapasztalat szerint
  • Megbízható, régmúltra visszatekintő vállalati környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Szentendre

Küldd el önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Szentendre

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Szakkiskola/Szakmunkás

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő