Gépészmérnök Tervező

JOBFOX

Veszprém

Több mint 10 éve működő, magyar tulajdonosok által alapított partnerünk célgépek tervezésével és gyártásával, ipari gépek beüzemelésével és professzionális szállítószalag rendszerek egyedi forgalmazásával foglalkozik.

Csapatuk bővítéséhez

munkatársat keresünk veszprémi telephelyükre.

Feladataid lesznek:

  • Egyedi célgépek modellezése, tervezése,
  • Szerszámok tervezése,
  • Konstrukciók létrehozása, fejlesztésének támogatása,
  • Megtervezett gép összeszerelésének, üzembehelyezésének támogatása,
  • Műszaki dokumentációk elkészítése.

Amire szükséged lesz:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Célgép tervezésben / automatizálásban (konstrukció tervezés, modellezés) szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • 3D Tervezőprogram ismerete (elsősorban Solidworks),
  • Gépészeti rajzok ismerete, elkészítése,
  • Önálló és pontos munkavégzés, projekt szemléletű gondolkodásmód,
  • Szakmai elhivatottság, fejlődési készség, kreativitás.

Előny, ha rendelkezel vele:

  • Fémmegmunkáló szerszám és készülék (vágó, hajlító) tervezésben való jártasság,
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek,
  • Szervo hajtás ismeretek,
  • Robotos alkalmazások ismerete,
  • Érzékelők és szenzorok ismerete,
  • Angol nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit partnerünk kínál:

  • Tapasztalatnak megfelelő bér Nettó 400.000 Ft -tól,
  • Béren kívüli juttatások: Cafeteria, bejárás támogatás, céges telefonszám,
  • Egy műszakos munkarend H-P 7:00 – 15:00,
  • Kiváló technikai háttér, folyamatos szakmai fejlődés,
  • Modern, tiszta munkakörülmények.

Várjuk jelentkezésed, fényképes önéletrajzzal, az alábbi űrlap kitöltésével (vagy e-mailben a job@jobfox.hu e-mail címünkre) és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Veszprém

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő