Értékesítési Asszisztens

JOBFOX

Budapest IV. kerület

Szeretnél egy magyar cég bővülő, vidám, fiatalos csapatának tagja lenni?

Újpesti partnerünk számára

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENST

keresünk!

Főbb feladatok:

  • az értékesítési csapat teljes körű támogatása
  • értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • vevői megrendelések kezelése, árajánlatok, visszaigazolások készítése és nyomonkövetése
  • kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel

Amire szükséged lesz a jelentkezéshez:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • 1-3 év tapasztalat értékesítési területen
  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeret

Előny: műszaki végzettség vagy affinitás, műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős (8:30 - 17:00), állandó, bejelentett munkahely
  • versenyképes fix bér
  • mobiltelefon és laptop a munkavégzéshez
  • rendszeres szakmai oktatás
  • családias, barátságos csapat, csapatépítő tréningek, évzáró bulik :)

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi űrlap kitöltésével, vagy közvetlenül a job@jobfox.hu email címre, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Angol - Tárgyalási

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő