Eladó (Óbuda)

JOBFOX

Óbuda

Ügyfelünk, a több, mint 25 éve alakult magyar vállalat a hazai papír-írószer kiskereskedelem meghatározó szereplője, tizenöt budapesti és hat vidéki üzlettel. Prémium minőségű termékeket kínál széles választékban.

Óbudai üzletükbe (Stop Shop Óbuda), kedves és motiválható kollégákat keresünk

Eladó

pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • Vásárlók , udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • Áruátvétel, árufeltöltés
  • Pénztárgép és számítógép kezelése (kasszás programra betanítást biztosítunk)
  • Webes megrendelések összekészítése
  • Üzlet rendben tartása

Téged keresünk, ha:

  • Szeretsz a vásárlókkal kommunikálni
  • Pozitív és segítőkész a személyiséged
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szereted a szép és minőségi termékeket
  • Szereted a jó előre kiszámítható beosztást

Amire mindenképp számíthatsz:

  • Nagy múltú, hazai családi vállalkozás
  • Stabil, összetartó csapat
  • Elsőként találkozhatsz a legtrendibb dekor és papír-írószer termékekkel
  • Teljeskörű betanítás és támogatás
  • Vasárnapi pótlék
  • Dolgozói kedvezmények, bérfejlesztések
  • Cafeteria havi nettó 20.000 Ft
  • Előrelépési lehetőség
  • Heti 3-4 szabadnap beosztás szerint

Munkavégzés rendje:
Két féle műszakban a nyitvatartás szerint
- "A beosztás" Hétfő, Kedd, Szombat, Vasárnap
- "B beosztás" Szerda, Csütörtök, Péntek

Várjuk fényképes önéletrajzod a preferált üzlet megjelölésével az alábbi űrlapon vagy e-mailban a job@jobfox.hu címünkre és rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Óbuda

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő