Csőszerelő, hegesztő, lakatos

JOBFOX

Debrecen

Debreceni központú, dinamikusan fejlődő gépgyártó cég keres gyakorlattal rendelkező, vagy pályakezdő munkatársat

Hegesztő, csőszerelő, lakatos

munkakörbe

Feladata:

  • önálló, precíz munkavégzés műszaki rajz alapján
  • részvétel a munka / feladat megtervezésében
  • munkájához szükséges alapanyagok, rezsianyagok meghatározása
  • alapanyagok, alkatrészek ellenőrzése / átvétele
  • határidők figyelembevétele
  • minőségi munkavégzés
  • együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • szakirányú végzettség/-vagy szakmában szerzett munkatapasztalat
  • műszaki rajzok magabiztos kezelése
  • eredményorientált gondolkodásmód
  • megbízhatóság, mobilitás
  • munkájára, munkaeszközeire és környezetére igényes

Előnyt jelent:

  • szakirányú bizonyítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • targonca kezelői bizonyítvány
  • emelőgépkezelői bizonyítvány
  • karimaszerelői bizonyítvány
  • érvényes hegesztő minősítés
  • idegennyelv ismerete (angol /-vagy német)
  • AWI, CO hegesztésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • utazás támogatás / biztosítás a munkaterületre
  • bejárás támogatás (15 Ft, -/km)
  • hosszútávú munkalehetőség
  • kiszámítható, stabil munkavégzés
  • kreatív változatos feladatok, változó munkaterület
  • fejlődési / továbbképzési lehetőség, fejlődő alakítható környezet
  • külföldi munkalehetőség (kiküldetés esetén igényes, kulturált szálláshely biztosításával)
  • egy összetartó, lendületes csapat
  • egységes munkaruha/-és póló, egységes profi munkavédelmi felszerelések, igényes, precíz mérőeszközök és szerszámok

Munkavégzés helye:

  • Debrecen (Termelési területen)
  • Debrecen, Budapest, Maklár, Siófok, Csongrád, Foktő (Helyszíni telepítési terület)

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel e-mailben a job@jobfox.hu címre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Szakkiskola/Szakmunkás

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő