CNC Gépkezelő

JOBFOX

Debrecen

Egyedi kivitelezésű világító berendezéseket, reklámtáblákat gyártó, fejlődő partnerünk a régió egyik vezető szereplője.

Legfőbb termékeik közé tartoznak: világító táblák, élvilágító reklámtáblák, totem oszlopok, kül- és beltéri üzlet dekorációk, lézeres betűkivágás és habbetű

Dinamikusan bővülő, fejlődő csapatukba most

tapasztalattal rendelkező, vagy pályakezdő

CNC GÉPKEZELŐ

munkatársat keresünk!

Feladatok: CNC marógép kezelése, sík lemezek (főként műanyag) marása

Elvárások:

  • készség CNC marógép kezelésére, műanyag és kompozit táblás anyagok megmunkálására
  • önálló munkavégzés
  • alapanyagismeret
  • fokozott szakmai érdeklődés új technológiák iránt

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • betanítás, szakmai mentorálás
  • változatos munkavégzés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • támogató csapat, családias legkör
  • céges rendezvények

Előny:

  • hasonló területen, gépen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Debrecen

árjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel e-mailben a job@jobfox.hu címre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Szakkiskola/Szakmunkás

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő