Beszerzési Ügyintéző

JOBFOX

Debrecen

Jól beszélsz németül és angolul?

Tudunk egy remek álláslehetőséget:
 Csatlakozz partnerünk légiközlekedési szakértői csapatához a jövő tervezésében!

Vegyél részt a legmodernebb repüléstechnikai rendszerek, utastér elemek és utastér világítás, kabin felszerelés és repülőgépek integrált fürdőszobáinak és konyháinak elektromos rendszereinek fejlesztésében és megvalósításában!

Debreceni munkavégzéssel

BESZERZÉSI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek:

  • Szükséges alkatrészek és anyagok beszerzése a problémamentes anyagellátás érdekében.
  • Szállítások biztosítása időben és megfelelő mennyiségben
  • A szállítások és anyagátvételek figyelemmel kísérése, reklamációk kezelése
  • Megrendelések feldolgozása, rendelési mennyiségek optimalizálása, szállítási határidők nyomonkövetése

Amire szükséged lesz:

  • Felsőfokú végzettség vagy kereskedelmi végzettség releváns tapasztalattal
  • Folyékony német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jártasság MS Office alkalmazásokban (Word, Excel)
  • Előny: SAP ismeretek

Csatlakozz partnerünk csapatához és élvezd a támogatói légkört az első naptól fogva egy felelősségteljes, izgalmas munkakörben!

Küldd el angol (vagy német) nyelvű önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Nyelvtudás
  • Német -

  • Végzettség
  • Középfokú

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő