Lakatos

Agárdi Filmnyomó Vállalkozás Kft.

Debrecen

Szeretne egy családias légkörű munkahelyen dolgozni, ahol az elsődleges szempont a vásárlói igények szem előtt tartása?

Olyan munkahelyen, ahol a vírushelyzetben is biztonságban érezheti magát a részlegenként elválasztott munkaállomásokon, folyamatosan fertőtlenített helyiségekben?

Cégünk az Agárdi Filmnyomó Vállalkozás Kft. 1994-ben biztonságtechnikai feliratok gyártásával kezdte meg működését.

Indulása óta ma már több száz termék típussal, webshoppal és már 3 budapesti bolttal van jelen a magyarországi piacon, ezzel stabil munkahelyeket biztosítva a kollégáink számára.

A vállalkozásról és termékeinkről weboldalunkon (tabla.hu) talál bővebb információt!

Csapatunkba

Lakatos

munkatársat keresünk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható munkahely. Vírushelyzet ellenére sem történt leépítés, sőt fejlesztünk és folyamatos a munkavégzésünk.
  • Cégünk helyiségeit rendszeresen fertőtlenítjük, részlegenként elválasztott munkavégzés zajlik (max. 3 fő/helység).
  • Támogató csapat, betanulási lehetőséget biztosítunk.
  • Fiatalos légkör
  • Munkaruha biztosítása

Főbb feladatok, munkák:

  • Lemezmunkák
  • Furatolás
  • Lemezhajlítás
  • Táblás anyagok darabolása
  • Hegesztés

Az álláshoz szükséges:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat lakatosipari területen
  • Alapszintű szénacél hegesztési ismeretek
  • Igényes munka
  • Könnyű-közepes fizikai munkavégzés
  • 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye: Debrecen

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal e-mailben a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Debrecen

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő