Bolti eladó (Vecsés)

JOBFOX Ügyfél

Vecsés

Szeretne egy családias légkörű munkahelyen dolgozni, ahol az elsődleges szempont a vásárlói igények szem előtt tartása?

Olyan munkahelyen, ahol a vírushelyzetben is biztonságban érezheti magát a folyamatosan fertőtlenített helyiségekben?

Cégünk 1994-ben biztonságtechnikai feliratok gyártásával kezdte meg működését.

Indulása óta ma már több száz termék típussal, webshoppal és már 3 budapesti bolttal van jelen a magyarországi piacon, ezzel stabil munkahelyeket biztosítva a kollégáink számára.

Vecsési üzletünkbe

Bolti eladó

munkatársat keresünk.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely. Vírushelyzet alatt sem történt leépítés, sőt fejlesztünk és folyamatos a munkavégzésünk.
  • Cégünk helyiségeit rendszeresen fertőtlenítjük, részlegenként elválasztott munkavégzés zajlik (max. 3 fő/helység).
  • Támogató csapat, betanulási lehetőséget és gyárlátogatást is biztosítunk.
  • Fiatalos légkör
  • Munkaruha
  • Bejárás támogatása

Az álláshoz szükséges:

  • A bolt, ügyféltér rendezetten, tisztán tartása
  • Alapfokú számítógépkezelés
  • Pénzkezelés
  • Szabadságolások alatt helyettesítés a pesti üzleteinkben

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek udvarias, kedves kiszolgálása
  • Rendelésfelvétel
  • Számlázás, kasszakezelés
  • Áruátvétel, árufeltöltés
  • Csomagfeladás

Munkavégzés helye: Vecsés

Munkaidő: H-P: 08:00-16:00

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal e-mailben a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Vecsés

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Pozíció szintje
  • Pályakezdő
  • Tapasztalatot igénylő