Lean Mérnök

JOBFOX

Nyírbátor

Jártas vagy Lean eszközök használatában?

Jól beszélsz angolul vagy németül?

Tudunk egy remek álláslehetőséget:
 Csatlakozz partnerünk légiközlekedési szakértői csapatához a jövő tervezésében!

Vegyél részt a legmodernebb repüléstechnikai rendszerek, utastér elemek és utastér világítás, kabin felszerelés és repülőgépek integrált fürdőszobáinak és konyháinak elektromos rendszereinek fejlesztésében és megvalósításában!

Nyírbátori munkavégzéssel

Lean Mérnök

munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek:

  • A termelés optimalizálásának LEAN ismeretek alapján történő tervezése és szervezése
  • Termelés hatékonyságának elemzése és javító intézkedések bevezetése
  • LEAN szemléletmód kialakítása, bevezetése és fejlesztése
  • LEAN projektek és akciók utókövetése, értékelése, beszámolók készítése
  • Oktatások előkészítése, végrehajtása, kiértékelése

Amire szükséged lesz:

  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat termelési környezetben, ideális esetben kifejezetten LEAN munkakörben
  • Jártasság Lean eszközök (pl. 5S, VSM, TPM, Visual management) használatában, bevezetésében
  • Magabiztos német VAGY angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tapasztalat projektek vezetésében
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs és szervezési készség

Csatlakozz partnerünk csapatához és élvezd a támogatói légkört az első naptól fogva egy felelősségteljes, izgalmas munkakörben!

Küldd el angol (vagy német) nyelvű önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Nyírbátor

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Felsőfokú

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő