Lakatos (Szentendre)

JOBFOX

Szentendre

Közműépítési, környezettechnikai és egyedi gyártású betontermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó, közel 100 éves múltra visszatekintő partnerünk csapatába szakképzett

LAKATOS

munkatársat keresünk.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok:

  • Gyártó gépek javítása,
  • Kiegészítő egységek elkészítése
  • Megelőző karbantartási munkák elvégzése
  • Esetleges üzemzavarok elhárítására, hibakeresési és egyéb javítási feladatok elvégzése

Elvárások a jelöltekkel kapcsolatban:

  • Láng és ívhegesztésben való megfelelő szintű jártasság

Előny:

  • Hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat
  • Idegennyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • Az építőiparban elvártaknak megfelelő fizetés, munkatapasztalat szerint
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Továbbképzési lehetőség
  • Céges mobiltelefon

Munkavégzés helye: Szentendre

Küldd el önéletrajzod a job@jobfox.hu e-mail címünkre, vagy jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

JOBFOX

Szentendre

  • Munkaidő
  • Teljes munkaidő

  • Végzettség
  • Szakkiskola/Szakmunkás

  • Pozíció szintje
  • Tapasztalatot igénylő